Maksājiet tikai par pabalstiem, kas nepieciešami pacienta īpašajām vajadzībām

Maksājiet tikai par pabalstiem, kas nepieciešami pacienta īpašajām vajadzībām

Plāns Apraksts
Iekšējie dalības plāni Šie plāni tiek tieši saskaņoti starp zobārstniecības biroju un pacientu. Zobārstniecības kabinets nosaka procedūras izmaksas vai atlaides procentus un izvēlas dalības tarifus un iekļautās procedūras. Dalības maksa ir zemāka vai var tikt sadalīta mazākos maksājumos atkarībā no plāna seguma.
Trešo pušu dalības plāni Šajos plānos tiek izmantots ārējais tīkls, lai apstrādātu maksājumus, noteiktu maksu grafikus, tieši sarunātos ar zobārstniecības biroju un nodrošinātu pacientiem sarakstu ar birojiem, kas pieņem dalības plānus. Šie plāni ir ļoti līdzīgi parastajai apdrošināšanai, taču tiem ir mazāk ierobežojumu un vairāk ārstēšanas iespēju, nekā piedāvā apdrošināšanas kompānijas.
Iekšējie zobārstniecības apdrošināšanas plāni Šīs apdrošināšanas polises tiek nodrošinātas tieši caur zobārstniecības biroju. Ārējais uzņēmums tiek izmantots, lai izveidotu plāna iespējas vai līmeņus. Viņi strādā tieši ar zobārstu, lai noteiktu maksas un pabalstus. Uzņēmums tirgo politiku, lai piesaistītu abonentus, un veic visus maksājumus starp abonentu un zobārstniecības biroju. Šīs apdrošināšanas polises ir izdevīgākas nekā lielākas apdrošināšanas sabiedrības polises, jo zobārsts ir tieši iesaistīts plānu izstrādē, lai nodrošinātu, ka polises sedz viņu pacientu vajadzības.

Tradicionālā zobārstniecības apdrošināšana

Lai gan dalības plāni ir līdzīgi parastajām apdrošināšanas polisēm, tie dod lielāku labumu pacientam un zobārstam. Izmantojot standarta apdrošināšanu, ne zobārstam, ne pacientam nav lielas teikšanas par polises detaļām. Apdrošināšanas sabiedrība izstrādā plānus, nosaka maksas un lemj par atlīdzības likmi zobārstniecības kabinetam.

Kad plāni ir iestatīti, abonenti var izvēlēties kādu no pieejamajiem līmeņiem. Tomēr abonenti nevar veikt izmaiņas, lai personalizētu plānus savām īpašajām vajadzībām. Tas parasti nozīmē, ka abonents maksā piemaksu par pabalstiem, kas nav izmantojami viņu zobārstniecības vajadzībām. Daudzas no segtajām priekšrocībām ir novecojušas, salīdzinot ar šodien pieejamajām ārstēšanas metodēm. Būtiskākais ieguvums abonentiem ir zobārsta izvēle tīklā ar savu zobārstniecības apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas nodrošina, ka pacients saņem mazāku maksu par zobu ārstēšanu, nekā viņš var saņemt no zobārsta ārpus tīkla.

Zobārstam, kurš pieņem apdrošināšanu, ir maz priekšrocību. Zobārstniecības birojs var pievienoties tīklam katrai apdrošināšanas sabiedrībai. Ja zobārsts izvēlas darboties tīklā, viņš piekrīt iekasēt no abonentiem apdrošināšanas sabiedrības noteiktās maksas. Šīs maksas parasti ir daudz zemākas par parastajām maksām par šīm procedūrām. Tāpēc daudzi zobārsti izvēlas palikt ārpus tīkla lielākajai daļai zobārstniecības apdrošināšanas kompāniju.

Tā kā apdrošināšanas kompānijas nosaka, kādas procedūras tiek segtas, tas ne vienmēr nāk par labu pacientam. Apdrošināšanas sabiedrības, izstrādājot polises priekšrocības, neņem vērā individuālās ārstēšanas vajadzības. Labākā pacienta ārstēšana var netikt segta https://alkotox-official.top/en/alcoholism-and-workplace-effects-interventions-and-employee-assistance-programs/ . Tas var ietekmēt to, kādu ārstēšanu pacients izvēlas, lai optimizētu zobu apdrošināšanas pabalstus, nevis to, kāda ārstēšana ir optimāla mutes veselībai. Pacienti bieži izvēlas ārstēšanu, jo tas ir segts pabalsts, upurējot mutes veselību, lai ietaupītu naudu.

Dalības plānu priekšrocības

Zobārstniecības dalības plāniem ir daudz priekšrocību, ko parastajām zobārstniecības apdrošināšanām nav. Šeit ir visizplatītākās priekšrocības:

  • Uz priekšrocībām neattiecas trešā puse, kas nosaka, vai tā ir ietverta procedūra.
  • Pieejams pacientiem, kuriem nav tiesību uz parasto apdrošināšanu.
  • Maksājiet tikai par pabalstiem, kas nepieciešami pacienta īpašajām vajadzībām.
  • Noņem trešo pusi no ārstēšanas iespēju diktēšanas.
  • Pabalstu izvēlē ir iesaistīts gan pacients, gan zobārsts.
  • Palīdz padarīt zobu aprūpi pieejamāku ikvienam.
  • Dalība ir starp pacientiem un viņu zobārstu.
  • Palīdziet pacientiem ietaupīt naudu par zobārstniecības izmaksām.
  • Pacients jau iepriekš zina kopējās izmaksas.

Lielākais šķērslis zobu aprūpei visbiežāk ir izmaksas. Zobu aprūpe ir dārga, tāpat kā izvairīšanās no zobu aprūpes. Tika uzskatīts, ka zobu apdrošināšana ir atbilde uz šo problēmu. Tomēr zobārstniecības apdrošināšanas kompānijas nav paredzētas, lai aizsargātu vai sniegtu labumu pacientam ilgtermiņā.

Saskaņā ar Veselības politikas institūta veiktajiem pētījumiem lielākā daļa cilvēku maksā vairāk par zobārstniecības apdrošināšanas prēmijām, kopmaksājumiem un kopapdrošināšanu, nekā viņi maksātu par pabalstiem, ko viņi izmanto apdrošināšanai. Un, lai gan lielākā daļa zobārstniecības polišu tiek nodrošinātas kā nodarbinātības pabalsts, vairāk nekā 40% cilvēku joprojām nav apdrošināti zobārstniecībā. Tiek lēsts, ka katrs trešais pieaugušais neizmanto savus pabalstus gada laikā. Tas ir abpusēji izdevīgs zobārstniecības apdrošināšanas kompānijām, bet pacientiem un zobārstiem – zaudējumi.

Apdrošināšanas sabiedrības nodarbojas ar naudas pelnīšanu, un tas attiecas uz lielāko daļu apdrošināšanas veidu. Tas neaprobežojas tikai ar zobārstniecības apdrošināšanas nozari. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt alternatīvu zobu segumu. Bet kāpēc zobārsts piedāvātu šos plānus?

Zobārstniecības kabineta dalības priekšrocības

Tā kā zobārstniecības dalība izslēdz trešo personu no procesa, zobārsts var izvēlēties vislabākās procedūras un noteikt viņam un viņu pacientiem godīgu maksu. Tas liedz starppersonai noteikt, kādas procedūras var nodrošināt pacientiem. Tas dod zobārstiem lielāku kontroli pār to, ko viņi piedāvā saviem pacientiem. Zobārsti ir veselības aprūpes speciālisti. Viņi nodod zvērestu sniegt pacientiem vislabāko iespējamo aprūpi, kas bieži vien ir šķērslis, kad pacienti uztraucas par to, ko sedz viņu apdrošināšana. Noņemot šo barjeru, zobu aprūpi var pielāgot pacienta vajadzībām, un zobārsts var saņemt atbilstošu kompensāciju.

Dalības plānu piemēri

Zobārstniecības dalības plāni palīdz personalizēt pacienta ārstēšanu. Tas ļauj zobārstniecības birojam pielāgot plānu pacientam, tāpēc viņi maksā tikai par nepieciešamo ārstēšanu. Šeit ir daži piemēri zobārstniecības dalības plāniem, ko birojs var piedāvāt.

Plāns Apraksts
Profilaktiskais plāns Šis plāns ir paredzēts pacientiem, kuriem parasti nav nepieciešama cita ārstēšana, izņemot parastās zobu tīrīšanas un pārbaudes. Var tikt segtas divas zobu tīrīšanas, izmeklējumi un viens rentgenstaru komplekts. Gada maksa ir zemāka par šo procedūru izmaksas bez dalības plāna. Dažreiz tiek iekļauta atlaide, ja pacientam nepieciešama ārstēšana, kas nav profilaktiskas procedūras.
Ģimenes profilaktiskais plāns Šis plāns ietver profilaktisko aprūpi visiem ģimenes locekļiem līdz noteiktam skaitam. Par maksu var pievienot papildu dalībniekus. Kopējās izmaksas būtu mazākas par profilaktiskās aprūpes izmaksām bez dalības. Ja ir iekļauti jaunāki bērni, var pievienot papildu procedūras, piemēram, zobu hermētiķus.
Zobu protēžu plāns Šis plāns varētu ietvert nepieciešamo ekstrakciju, protēžu izmaksas, turpmāko aprūpi pēc protēžu ievietošanas, vajadzības gadījumā pielāgojumus un atkārtotu uzstādīšanu nākamo 12 mēnešu laikā. Saskaitot šos izdevumus, piemērojot atlaidi un sadalot izmaksas ikmēneša maksājumos, var vieglāk plānot šo lielāko izdevumu budžetu.

Šie ir tikai daži piemēri, ko daži biroji var piedāvāt. Varētu izveidot citus plānus, kas aptvertu galvenās ārstēšanas metodes, lai atvieglotu pacientu slogu. Lai gan zobārstniecības dalības plāni var nebūt pieejami visos zobārstniecības birojos, tas kļūst arvien izplatītāks. Un laba iemesla dēļ.

Zobārstniecības dalības plāni mazina plaisu starp pacientiem un zobārstiem. Šie plāni ir abpusēji izdevīgi daudzos veidos. Pacientiem ir jābūt tiesībām izvēlēties savām zobārstniecības vajadzībām vislabāko aprūpi. Dalības plāni piedāvā to un daudz ko citu. Pirms izvēlēties standarta zobārstniecības apdrošināšanu, konsultējieties ar savu zobārstniecības biroju, lai noskaidrotu, vai dalības plāns jums ir piemērots.

Mutes veselība grūtniecības laikā var kļūt netīra hormonālo izmaiņu, uztura izmaiņu un mītu dēļ, kas neļauj apmeklēt zobārstu. Mutes veselības neievērošana šajā periodā var būt bīstama jums un jūsu jaundzimušajam. Šajā rakstā mēs sīkāk pastāstīsim par to, kā grūtniecība ietekmē mutes dobuma veselību, jūsu jaundzimušā veselību un ko jūs varat darīt, lai nodrošinātu labu mutes dobuma un vispārējo veselību, dodoties šajā skaistajā ceļojumā.

Galvenās līdzņemamās lietas:

  • Grūtniecība var būt sarežģīta. Rūpes par savu mutes veselību šajā posmā ir ļoti svarīgas.
  • Slikta mutes dobuma veselība grūtniecības laikā var ietekmēt jūsu vispārējo veselību, grūtniecības iznākumu un jaundzimušā veselību.
  • Kariesa, smagas smaganu infekcijas un zobu sāpes topošajām mātēm ir saistītas ar paaugstinātu kariesa risku bērnam, priekšlaicīgām dzemdībām un zīdaiņiem ar mazu svaru.
  • Zobārsti iesaka regulāras mutes dobuma pārbaudes, profilaktiskas terapijas un rūpīgu mutes dobuma higiēnu, lai izvairītos no sarežģījumiem grūtniecības laikā.

Grūtniecība un mutes veselība: zinātnes izpēte

Grūtniecība izraisa pārsteidzošas izmaiņas jūsu ķermenī, taču ir svarīgi zināt, ka šīs izmaiņas var ietekmēt arī jūsu zobus un smaganas. Apskatīsim tuvāk.

  • Hormonālas izmaiņas. Grūtniecības laikā jūsu ķermenis ražo paaugstinātu hormonu līmeni, piemēram, progesteronu un estrogēnu. Lai gan šiem hormoniem ir izšķiroša nozīme grūtniecības laikā, tie var arī paaugstināt smaganu apsārtumu, pietūkumu un asiņošanas risku, kas pazīstams kā grūtniecības gingivīts. Jūsu smaganas var kairināties ar mazākajām aplikuma nogulsnēm un izraisīt grūtniecības audzējus.
  • Izmaiņas ēšanas paradumos. Grūtniecība var radīt dažas interesantas tieksmes un izmaiņas jūsu ēšanas paradumos. Topošajām māmiņām ir tendence pārēsties un bieži alkst pēc saldumiem vai skābuma. Ja tos lieto bieži, neievērojot mutes dobuma higiēnu, tiem var būt postoša ietekme uz zobiem ilgtermiņā.
  • Nolaidība mutes dobuma kopšanā. Jaunā grūtniecības pieredze, biežas vemšanas lēkmes no rītiem un garastāvokļa svārstības var būt ļoti noderīgas topošajai mammai. Pievēršot visu uzmanību mazulim, sievietes šajā laikā visbiežāk atstāj novārtā mutes higiēnu. Jūsu ikdienas mutes dobuma kopšanas rutīna var atpalikt, pirms to saprotat.
  • Izmaiņas ķermeņa imunitātē. Grūtniecība var samazināt jūsu spēju cīnīties pret infekcijām un mikrobiem. Šādos apstākļos mutes dobuma baktērijas, pret kurām parasti esat imūna, var radīt nopietnas infekcijas risku.

Šīs smalkās izmaiņas var uzkrāties ar laiku un izraisīt zobu dobumus, smaganu infekcijas un vaļīgus zobus – galu galā izraisot sāpes, diskomfortu un nevēlamas komplikācijas.

Contents

Tags: No tags

Comments are closed.